Banalu
Svajonės - visuomet mus veda pirmyn...
Anonimas
5644
Anonimas
5645
Tikek tuom..
Anonimas
5646
#6 Aisku, kad paprastas, juk gyvename tam gyventi net ir be tikslo, na o kad gyvenimas nebutu perdaug nuobudus jis paskaninamas svajonemis :))
Profanity
5646
#5 Paprastas dalykas, nereik net filosofuot.
Profanity
5646
#3 Tai gyveni be jokio tikslo arba tas tikslas tau nieko nereiškia? Linksma.
Anonimas
5646
ar gali iliuzija vesti pirmyn? manau ne.butent del to as esu realiste is nesikuriu iliuziju
Anonimas
5646
Svajonės mus palaiko toliau gyventi Lietuvoje :D su viltimi gyvename, kad kitais metais nebebus krizes nors valstybe lenda į -:D
Anonimas
5646
O svajonemis vien sotus nebusi, taigi...
|

