Šv.Valentino Dieną - berniukai sutiks savotiškai

2012.02.13 Neziniukas1
  • 82
9
mergaites, palauks







Nuotraukos nėra
Anonimas 5123    
Fule papuleresne visuose salyse iskyrus amerika ir lietuva...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
Ne vien berniukai..:D
Nuotraukos nėra
Trolis619 5247    
Demotivation.us gal ir tiktų, bet tikrai ne .lt niekas beveik nežiūrės šito š. būtų koks Žalgiris - Maccabi ar pan. o dabar kažkokai fūlė :D
MissBH 5247    
O aš galvojau, kada gi tokią demo įdės.:D
Bet tai blemba, mergaitės gal irgi berniukai tada?? Nipanimaju, nipanimaju.. Ir iš viso, kam ta pora, kai yra FUTBOLAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
ne tik berniukai ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
tureciau drauge, ryt ja atbarskinciau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Vien dėl šito ir laukiu rytojaus, bet berniuku kažko nesijaučiu.
PonasVladas 5247    
:D
Nuotraukos nėra
Luara03 5247    
Kai kurios panos irgi ;p
Grįžti į viršų