vargsas sunelis
Šuo - štai kodėl geriausias žmogaus draugas
mirazas
5482
Anonimas
5651
;'[
Anonimas
5703
#18 durniau nestumk ant kinieciui, pirma pasidomek kazkuo tada sakyk savo nuomone. korejieciai sunis skerdzia ne kinieciai.
Anonimas
5753
jis turejo omeni pries mirti pabega
Anonimas
5807
#5 ?????? kaip jie mirę nubėga?
Anonimas
5814
o m g , kaip gaila ;(
Anonimas
5831
asara noras nubraukti..
Anonimas
5883
O sukos kitaicai kaip su jais elgias..
Rimtautaso
5889
;(
yukitita
5897
tiesa.
-Viktorija-
5902
Čia rimtai toks dalykas yra. Mano kaimynas numirė, ir pasakojo kaip šuo jei išgirsdavo, kad duris kažkas daro, ar uždaro, lėkdavo į jo kambarį. Ir kai pamatydavo, kad nieko nėra, atsiguldavo į jo lovą ir lyg laukdavo...
Anonimas
5929
eina sau...
Anonimas
5932
kas tiesa tas tiesa
Anonimas
5942
#5 kai skalikai mirsta tai tik td pabega?:D
Anonimas
5963
koks liūdnas... ;/
LookAtMe
5967
O fak
VBexplorer
6017
...
Zygis
6031
Graudus čia toks :(
Anonimas
6042
gaila
Anonimas
6047
ir kaip tai demotyvuoja? (think)
Anonimas
6057
sakoma kad skalikai kai mirsta pabega nuo seimininku kad numirtu vieni patys :)
Anonimas
6098
ziauru ir tuo paciu miela..
Anonimas
6125
:(
Anonimas
6136
kox mielas... :)
Anonimas
6136
awwww :s
|

