Šuo - štai kodėl geriausias žmogaus draugas

2009.08.08 Anonimas
  • 152
25
suo,mirtis,draugas,geriausias,zmogus







mirazas 5482    
vargsas sunelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
;'[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
#18 durniau nestumk ant kinieciui, pirma pasidomek kazkuo tada sakyk savo nuomone. korejieciai sunis skerdzia ne kinieciai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
jis turejo omeni pries mirti pabega
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#5 ?????? kaip jie mirę nubėga?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
o m g , kaip gaila ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
asara noras nubraukti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
O sukos kitaicai kaip su jais elgias..
Rimtautaso 5889    
;(
Nuotraukos nėra
yukitita 5897    
tiesa.
-Viktorija- 5902    
Čia rimtai toks dalykas yra. Mano kaimynas numirė, ir pasakojo kaip šuo jei išgirsdavo, kad duris kažkas daro, ar uždaro, lėkdavo į jo kambarį. Ir kai pamatydavo, kad nieko nėra, atsiguldavo į jo lovą ir lyg laukdavo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
eina sau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
kas tiesa tas tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
#5 kai skalikai mirsta tai tik td pabega?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
koks liūdnas... ;/
LookAtMe 5967    
O fak
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6017    
...
Zygis 6031    
Graudus čia toks :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6042    
gaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 6047    
ir kaip tai demotyvuoja? (think)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6057    
sakoma kad skalikai kai mirsta pabega nuo seimininku kad numirtu vieni patys :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6098    
ziauru ir tuo paciu miela..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6125    
:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 6136    
kox mielas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6137    
awwww :s
Grįžti į viršų