vargsas sunelis
Šuo - štai kodėl geriausias žmogaus draugas
mirazas
5478
Anonimas
5648
;'[
Anonimas
5699
#18 durniau nestumk ant kinieciui, pirma pasidomek kazkuo tada sakyk savo nuomone. korejieciai sunis skerdzia ne kinieciai.
Anonimas
5750
jis turejo omeni pries mirti pabega
Anonimas
5803
#5 ?????? kaip jie mirę nubėga?
Anonimas
5811
o m g , kaip gaila ;(
Anonimas
5827
asara noras nubraukti..
Anonimas
5880
O sukos kitaicai kaip su jais elgias..
Rimtautaso
5885
;(
yukitita
5893
tiesa.
-Viktorija-
5898
Čia rimtai toks dalykas yra. Mano kaimynas numirė, ir pasakojo kaip šuo jei išgirsdavo, kad duris kažkas daro, ar uždaro, lėkdavo į jo kambarį. Ir kai pamatydavo, kad nieko nėra, atsiguldavo į jo lovą ir lyg laukdavo...
Anonimas
5925
eina sau...
Anonimas
5928
kas tiesa tas tiesa
Anonimas
5939
#5 kai skalikai mirsta tai tik td pabega?:D
Anonimas
5960
koks liūdnas... ;/
LookAtMe
5963
O fak
VBexplorer
6013
...
Zygis
6028
Graudus čia toks :(
Anonimas
6038
gaila
Anonimas
6043
ir kaip tai demotyvuoja? (think)
Anonimas
6053
sakoma kad skalikai kai mirsta pabega nuo seimininku kad numirtu vieni patys :)
Anonimas
6095
ziauru ir tuo paciu miela..
Anonimas
6121
:(
Anonimas
6132
kox mielas... :)
Anonimas
6133
awwww :s
|

