Po šitos demo patarimas- paspauskit ant rodyklės kokius 4 kartus jei tikrai mylit gyvūnus..
Šunys - Žmogiškesni nei žmonės
Anonimas
5111
Anonimas
5348
TAIP TAIP TAIP tvkstanti kartu TAIP!!!
Anonimas
5359
Its demotivacion ... seems like a dogs = like a humans...
Anonimas
5361
Tai jei zmones nera zmogiski, manau nesupranta kai kas ka reiskia zmogiskumas...
Anonimas
5361
#3 visiskai sutinku :)
minimuke
5361
#2 #2 Cia ne lakstyme vienas paskui kita esme, o tarpusavio santykiuose. Kaip mes bendraujame vieni su kitais? Ar rupinames draugais, kurie turi negalia visam gyvenimui ar juos tiesiog po kurio laiko paprasciausiai paliekame?... ir pan. Juk buti geru artimui netrukdo joks uzimtumas: nei darbas, nei mokslai, nei dar galas zino kas. :)
Rocknroll
5361
uztai gyvunai dykai gyvena nei dirba nei mokosi tai ir laksto vienas paskui kita.Rado ka sulygint.Zmogus juk sudetingesne butybe
Anonimas
5361
Čia gaidys ne demotyvacija
|

