Sunki vaikystė...

2010.08.08 Zygiukas
  • 106
80
Sunki vaikystė...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5115    
Pramuse :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5191    
Blm pagaliau kazkas padejo jiems surasti vienas kita... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5305    
nei juokinga,nei idomu. get a life demo kurejau ;)
Bieberland 5613    
#75 aš į tavo plikumą pažėt norėčiau. :D
shawtyyMANE 5613    
#74 protingai zmogus pasake, kame fail? atsigauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Kokia čia ta Byberio "sukuosena", kazkoks bliudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#73 EPIC FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
robhertytute prieš 52 d. Atsakyti #52
robhertytute nuotrauka
aš nebegaliu kaip nekenčiu bieberio .... :///

LuKaSiKaS prieš 53 d. Atsakyti #49
LuKaSiKaS nuotrauka
UZSKAITAU as jo taip nekenciu !

As pradedu galvot, kad tokie vaikai rimtai turi psichiniu problemu, kazkas negerai, blogai su galva, su seima ir bando taip issiliet ant nepazistamu zmoniu, suprantu, kad nepatinka jo stilius, dainos, bet vien del to kad jis turi savo svajone, savo albuma, savo stiliu, savo balsa daro tai kas jam patinka dainuoja, JO NEKEST? cia vaikai nenormalu, sakau tiesiai sviesiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Taip ir yra, nes pripranta dabar prie populiarumo, pripranta prie to, jog wisos mergos alpsta del jo ir t.t. O kai jis pasidaryss nepopuliarus? Kas tada?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
pfff
Zygiukas 5784    
#69 Good one
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#66 jooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
oh ghawd ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Mergaitė ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
geras:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Mldc foto ;D
Zygiukas 5793    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
noobbbbasss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
urodas tas bieberis... bbd galejo pisti ji usas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
sunki autoriaus vaikyste, jei tik tai galvoje.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
kam ji nepatinka tie ir varo, neprivalo visi tylės. Jis gy apgailėėėėėtinas #57 .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
,o Dieve mano..tokios nesamones dar neteko matyt. Ko jus kimbat prie jo.? ,kad pinigu turi daugiau nei jus turesit per visa savo gyvenima.? :D kaip mazi vaikai susiede cia ir smeiziat zmones. As jo neklausau ir man jis nepatinka ,bet Diev ,ar man ji teist.? Tikrai ne. Ir tikrai ne kitiem:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
pykit nepykit, bet man patinka, gera prikola sumaste :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Aš tai nesuprantu, ko čia nekęsti, aš asmeniškai turiu savo skonį, nepatinka man Bieberio popsas, tai ir neklausau,tai ir man px, o kad kažko šitaip nekęsti tai reikia turtėti rimtų problemų
reflax 5796    
Aš darau tokias išvadas. Kad žmonės kurie deda demotycijas susijusias su "Justin Bieber" ne tai, kad jo nekenčia, bet bando pritapti prie visu kritiku ir net nesupranta ka kalba, galvoja, kad linksma tyčiotis. Standartinis lietuviu mastymas, "Tyčiokis, ir atrodysi gudresnis".
robhertytute 5796    
aš nebegaliu kaip nekenčiu bieberio .... :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
EpiC ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
:D zudantis
HOPE :D
LuKaSiKaS 5797    
UZSKAITAU as jo taip nekenciu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#47 lolz. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
sitas nesveikas :D
Nuotraukos nėra
Adele 5797    
Ten rauksles tik taip susidaro... bet atrodo tikrai kaip liemenukas ;D
Markko 5797    
#15 Gerbiamas gaidy, tai ir nesakyk nieko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Kas tiesa tas tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#40 as ir matau:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#36 nuopisa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#36 nuopis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#38 Pz kai žiauriai, dbr ir aš matau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#36 Daunas; DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#13 ne tik tau vienam ;D as ir matau (nulinukas :D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Vienzo nieko ypatingo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
as sugrisiu jau greit. lauikit zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#32 Teisingai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
pritariu #19
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
nesamone visiska.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Bet ateitis nebloga su kruva pinigu :D ne taip kaip kokio autoriaus kuris pavydi
(50-80)
Grįžti į viršų