#11 tikram plote? kas per degrado kalba...
Su tėvais gerai, - bet be jų dar geriau.
Anonimas
5071
Anonimas
5151
toks durnas moralas šito :D
Anonimas
5224
alkašai jobani
Anonimas
5229
#9 noliferiai niekada nesupras, pabūk bent kartą tikram plote.
Anonimas
5298
#9 man tai ir mazai alkoholio per "balius" uztenka :D
Blackrose166
5298
Aš nesuprantu, kodėl daug kam atrodo, jog tikras „balius“ yra su daug alkoholio?
Anonimas
5298
#6 tep kad zinoketis patys
Anonimas
5298
#6 eik tu mamytes suneli..
Anonimas
5299
nesamone.. Jum tik tep atrodo, kad gerai, as ispradziu ir taip maniau bet kai kelis menesius pabuvau, tai nieko ten gero istikruju..
Anonimas
5299
Zjbs njum
Anonimas
5299
#3 Alkoholis nera gerai.
Anonimas
5299
oxota :D
anonimas
5299
#1 alkoholis yra gerai
a6072
5299
Dar viena demo apie "alkoholį" ...
|

