Su tėvais gerai, - bet be jų dar geriau.

2011.12.23 Rendolfas
  • 127
14
Su tėvais gerai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5070    
#11 tikram plote? kas per degrado kalba...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
toks durnas moralas šito :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
alkašai jobani
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
#9 noliferiai niekada nesupras, pabūk bent kartą tikram plote.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
#9 man tai ir mazai alkoholio per "balius" uztenka :D
Blackrose166 5297    
Aš nesuprantu, kodėl daug kam atrodo, jog tikras „balius“ yra su daug alkoholio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
#6 tep kad zinoketis patys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5297    
#6 eik tu mamytes suneli..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
nesamone.. Jum tik tep atrodo, kad gerai, as ispradziu ir taip maniau bet kai kelis menesius pabuvau, tai nieko ten gero istikruju..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
Zjbs njum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
#3 Alkoholis nera gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
oxota :D
anonimas 5298    
#1 alkoholis yra gerai
a6072 5298    
Dar viena demo apie "alkoholį" ...
Grįžti į viršų