Su idiotais - reikia kovoti idiotiškais sprendimais...

2011.01.16 jamkeee
  • 396
12
Su idiotais







Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
cia ne kova, o zenklas debilui kuris nesugeba vietoj masinos pastatyt. Is tos pacios serijos kaip zmones deda plytas and kapotu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Kovoti sprendimais?:D keistai skamba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Bleee.... Mano demo nukopijavai ;xxxxxx
Nuotraukos nėra
lowris 5637    
mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Geriau būtų 2 prieky, 2 gale :) o daba viena nusistums ir pravaziuos ramiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
buciau tos masinos savininkas po visa kiema buciau tos konteinerius isstumdes naxuj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
o kodel sprendimas idiotiskas? geras sprendimas: "akis uz aki dantis uz danti"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
:D
Cutekitty 5638    
Gerai padirbėjo.xD
Jaded 5638    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
saunuoliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
evaldai maiso atidaryt duris seip
Grįžti į viršų