Kas tiesa tas ne melaas .... :D
Studentų išmintis - Nėra tokio darbo, kurio negali padaryt per vieną naktį.
Anonimas
5559
bagyra666
5689
pritariu
Anonimas
5692
na, is savo patirties vu tf, galiu pasakyt, kad nlb imanoma ;D
Anonimas
5693
#6 Demotyvuoja daryt viską paskutinę dieną, kas yra didelė problema tarp moksleivių ir studentų ;]
Anonimas
5694
Ir nuo ko cia demotyvuoja?
gretagreat28
5694
geras :D
Anonimas
5695
netiesa... trecia naktis mokaus grot Bethoveno menesienos sonata... ilgo laiko reikalaujantis darbas :)
Anonimas
5695
Bloga ismintis :(
Anonimas
5695
So not true :D
Anonimas
5695
paskutine nakti *
|

