Kas tiesa tas ne melaas .... :D
Studentų išmintis - Nėra tokio darbo, kurio negali padaryt per vieną naktį.
Anonimas
5556
bagyra666
5686
pritariu
Anonimas
5689
na, is savo patirties vu tf, galiu pasakyt, kad nlb imanoma ;D
Anonimas
5690
#6 Demotyvuoja daryt viską paskutinę dieną, kas yra didelė problema tarp moksleivių ir studentų ;]
Anonimas
5691
Ir nuo ko cia demotyvuoja?
gretagreat28
5691
geras :D
Anonimas
5692
netiesa... trecia naktis mokaus grot Bethoveno menesienos sonata... ilgo laiko reikalaujantis darbas :)
Anonimas
5692
Bloga ismintis :(
Anonimas
5692
So not true :D
Anonimas
5692
paskutine nakti *
|

