kai slykstumo vaikai. ir nei nesuprasi bx ar mergos...
STOK Moishe - Plyta ir kainuoja pinigus..
Anonimas
5345
Anonimas
5756
Visu Pirma 14# ne padarų o žmonių, taip daug kas nekenčia jų. 15# todėl, kad jie skupūs, nedėkingi, pažiūrėkit ką padaro savo vaikams. 12 metis ir jau su tomis nesąmonėmis vaikšto. Ne gana to, tikrieji žydai virtuvėje turi 2 kraiukles (atsikiruose kampuose) 2 virykles. Nes mat pagal juos, niekada negalima plauti, virti, kepti, mėsos toje pačioje vietoje kaip žuvies :)
Anonimas
5783
antisemitizmas sucks
Anonimas
5816
#7 sutinku ;D
Anonimas
5821
#14 kodel?
Anonimas
5821
nekenciu! siu padaru!!
Anonimas
5857
Jewjitsu :D
Anonimas
5890
ne plyta
Anonimas
5950
;D
Anonimas
5951
Geriausias, is visu :)
giedriuxxx
5953
ziurek tu man zydai ir prikolina :D
Anonimas
5958
ZYDAI
Anonimas
5959
Jew jokes are awsome! :D
Anonimas
5959
:D
Anonimas
5960
super :D
Anonimas
5960
;D
Anonimas
5960
:D:D:D
Anonimas
5960
xD geris
Anonimas
5960
foto tai nuzude :D :D
|

