#17 jei blogos nuotaikos darysi "trip'a" tada pakliusi i kosmara kuris dubluosis su relybe is jo pabusti neimanoma, tavo pojuciai susitipres kelis kartus girdesi kas vyksta uz puse kilometro zdz jei esi kada kosmara sapnaves tai cia bus 10x baisiau tu net net negalesi suvok to jog tai netikra, nu o jei gera nuotaika tai sekmingos keliones po savo pasamones gelmes , gal labiau save pazinsi :]
Stimuliatoriai - Nepakeis tavo nuotaikos, tik dar labiau pagilins
Anonimas
5314
Anonimas
5565
#18 +1
Anonimas
5566
#18 Pritariu.
Anonimas
5568
pritariu tomai
Anonimas
5568
parukes visada atsigaunu, kad ir kokia bloga nuotaika butu :)
Anonimas
5568
kas ten jam nuo grybukų pasidarė?
kristal
5569
True
Anonimas
5569
#13 Eik prie Fukušimos pasirankioti ;]
Teenagor
5569
chi.
Anonimas
5569
noriu grybuku :/
Anonimas
5569
man tikrai taip su grybais buvo :( apkabinkit mane, vheeee, buvo taip baisu
Anonimas
5569
#10 zole lopas tu :d
Anonimas
5569
kas tas antras? ;/
Spameris
5569
Nu nežinau, kiek girdėjau alkoholis slopina nervų sistemos veiklą, taigi turėtų ne pagilinti nuotaiką, o paversti į tokią "px".
Anonimas
5569
true :)
LogInGuy
5569
#6 grybukai :P
Anonimas
5569
tai yra 4.
Anonimas
5569
Ką tas trečias ten daro?
Anonimas
5569
Alkoholis yra depresantas, o ne stimuliatorius, bet neskaitant to - gera demo
Anonimas
5569
Magic Mushrooms :))
Anonimas
5570
grybukai
Anonimas
5570
o kas tie paskutiniai du?
|

