Mano tėtis dirbantis statybose gal taip žiauriai ir nenudega, bet netolo :D
Statybininkas - Pažinsi jį iš tolo
Anonimas
5072
Anonimas
5487
MANO TETIS STATYBININKAS TAI TAIP IR ATRODO.
Anonimas
5487
O mano tetis. ;/
diela
5491
va kur baltašiknis!
Emiliuke
5492
GerasxD
Anonimas
5492
jo pasiilgau.primint nori?
Anonimas
5493
Pasilgai tų laikų, kai pyzdoj jausdavai ne vien plaukų?
Anonimas
5493
Ligoni,mes jusu ieskojom,laikas jums grist i minksta palata.
Anonimas
5493
Metus nesiprause, ilipo iki puses i vandeni ir pasekmes matom visi. Mitas sugriautas
Edgards Lin
5493
geras tu asd
Anonimas
5493
Kalchozniko idegis vadinama :D
|

