Štai kodėl - Mes jums sakom likti virtuvėse

2011.09.19 Anonimas
  • 12
30
Štai kodėl




© GOOGLE.COM



Nuotraukos nėra
Anonimas 5210    
Jei ką vyram dar žiauriau būna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
Nu gryna savižudybė bobai vairuot mašina ;D ka jin geriausiai moka valdyt tai skalbenke :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5365    
#23 , you don't even know how to spell it so stfu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5366    
Visos buvo girtos, is veidu matau..:D
para-noir 5388    
Visai nejuokinga tokias nuotraukas deti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5390    
#21 man rodos zinau tavo problema.... Koks necro plbm esi :D apsilankyk morge gal stosis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5391    
Čia jau aukščiausias juodumo laipsnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
STAY IN DA KITCHEN U UgLY BIC
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
#21 kaip idomu, kaip idomu, papasakok dar, nagi zmones kalbinkit, ko tylit, tokia neiprasta asmenybe pasitaike, tokia nuosirdi, nereikalaujanti demesio, tad suteikite jo jam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
nezinau vat tas ir yra.atrodo kad ir normalus esu ir gyvenu normalu gyvenima bet kartais mane traukia tokie dalykai kaip numirusios merginos tai ka zinau.bet ir tai ne visada.kai padroziu zedamas i tokias foto tai poto jauciuos kaip iskrypelis ir sliksciuos savim.pas specialistus bijau kreiptis nes didele geda ir ar tai nera nusikaltimas?
naktigonex 5392    
#16, tau viskas su galva gerai? :)
Spameris 5392    
#16 Turi keistą fetishą, na bet ne keisčiausią apie kokį teko girdėti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
#16 Tu neturi problemu. Saunuolis! Taip ir toliau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
#16 px ant taves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
patiko.bet patiko ziuret i sudarkytus moteru kunus o ne pati demotyvacija.pazejus i foto man stovi.nezinau gal as vis del to turiu problemu.kaip manot?
Nuotraukos nėra
nesidomek 5392    
PASIGYDIK demo kurejau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
nu nx prie vairo jos ejo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
EI NU! KAS PRASE MANO KOMENTARA PATAISYTI?! Vsio, diskriminuoja ":D" vartotojus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
#5 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
Dangerous world outside kitchen
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
#9 niekas nepareis, visa diena sita demo cia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
Spartieciai, ruoskites gynybai! Tuoj pareis verksniu armija!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
neestetiska
Taute 5392    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
no comments. neetiska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
did they died?
Sylon 5392    
o ble.. cia ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
cja trjupjucjuka prjigjavo sju drjaugajs :**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
juodas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5392    
;D
Grįžti į viršų