nors mes fanes ne ka kitaip darom :)
Štai kaip atrodo - tikrai išmanusis telefonas
Anonimas
4960
Anonimas
5029
heiteriai ciulpia uz dyka :)
Emma11956
5032
Paskandinčiau telefoną :D
Anonimas
5033
Pas koki debila/e turetu buti jo nr ivestas? :d
Anonimas
5034
ar kas nors pastebėjo, kad baterija beveik išsikrovė? :/
Anonimas
5034
#1 nereiktu mest. jis lo*am neskambina, kiek girdejau.
Anonimas
5035
Mesčiau telefoną po traukiniu.
|

