Stabžiai - tik bailiams... - Bet tie bailiai vaikšto savom kojom.

2010.08.09 God_mode
  • 89
16
Stabžiai - tik bailiams...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
jei vairuot nemoki tai gal ir tiesa...
MldC 5798    
gera, tikra demo :) +
#14 tu ir vel kiec :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Bl uzpisa kai kopijuoja :D issidirbineja
Nuotraukos nėra
really 5798    

Brakes Are For Cowards... - But at least those cowards are still walking.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#12 Visur galima izvelgti kazka netaip... Visur buna isimciu... Bet taip tik pesimistams, o as optimistas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Tiesa tol, kol galioja ne visiems. Pilna vaikštančių savomis kojomis ir besinaudojančių tik greičio pedalu bei nemažai tokių, kurie įkalinti vežimėlyje dėl avarijos, tačiau niekad nenuklydusių nuo kelių eismo taisyklių bei neviršijusių greičio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
čia kalba apie moto/dviračius? :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Pirmoji mano demo, bet ziuriu neblogai ivertinta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
So true :/
Nuotraukos nėra
DaBas 5799    
Tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Verrcia susimastyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Kas tiesa, tas ne melas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Geras demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Gerai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
teisybe
kiki17 5799    
tiesa ;\
Grįžti į viršų