Spustelk F13, - Ir pamatysi kas bus.

2011.06.18 asokas
  • 29
15
Spustelk F13,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5188    
Trijų mygtukų kombinacija F+1+3=F13 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5315    
#13 keyboardu tai yra, bet kalba eina apie F13 (tokio is viso nera) taigi fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5398    
#12 lope, deja yra ant MAC keyboardų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
#11 kaip tu paspaudei f13, jei tokio nera ? fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
paspaudžiau - nieko neatsitiko. kur cia bajeris? nesuprantu...
Edijus 5485    
F13 - Friday 13teen.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
net nepažiūrėjau .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
paspaudžiau nu ir ką
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
Nors žinojau kad nėra tokio mygtuko,vistiek pasižiūrėjau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5487    
#2 NO! DONT DIVIDE BY ZERO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
Grybai prie klaveturos 10 metu sedi nezino kiek F mygtuku yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
jau atsibodes bairis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
kai paspausi F13 galima bus dalinti is nulio
rossoneri 5490    
per susiktus egzus sugedus nuotaika. Aciu, pakelei :D
Grįžti į viršų