Spręsti Tau

2010.04.28 Ernesta287
  • 160
23
Spręsti Tau







Nuotraukos nėra
Greta05 5771    
nusprendziau 8-) meciau.
Nuotraukos nėra
Justiux696 5781    
Gyvenimas vienas, o plaučiai - du!
Julytja 5782    
#13 uzskaitau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
+ žmogui kuris sukūrė šitą demotyvaciją.
Nuotraukos nėra
Leene 5792    

Deside By Your Own -
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Tralialia tralialia. Ką žmogus norės tą ir darys, kuo labiau įspėdinėsi ir bandysi atkalbėt - tuo bus priešingiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
cia kaip tik MOTYVACIJA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
baidyt zmones nuo rukymo reik!o pasmus ira didelem raidem parasyta ant cigareciu pakuotes RUKYMAS KENKIA GALITE SUSIRKTI VEZIU...o rusijoj dar tik rasys didelem raidem situs zodzius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
zudykites. hahahaaaaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
STOP SMOHE :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Bet nutukimas nedaro žalos kitiems, ne taip kaip rūkydami žmonės šalia esantiems ;]
Nuotraukos nėra
Kritau 5864    
Nerukantys net neisivaizduoja, kaip zjbs yra rukyt (mm)
vadimas 5877    
#10 Tu teisus manau nutukelius reiketu netoleruoti taip pat kaip ir rukancius!
sch 5877    
ko niekas nepisa proto nutukeliams ? nuo antsvorio daugiau mirstama negu nuo rukymo..
Nuotraukos nėra
lexhus 5877    
I'll kill myself by smoking, is that fine by You? No? F*ck off then, it's my life, my choise.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Kavinukas.~ gal ir tavo pasirinkimas,bet patikėk,mum niežti.žmones,kurie kvėpuoja tai dūmais irgi nuodyjasi.jei tau p* ne tik ant savęs,bet ir ant kitų,prašau,rukyk ir baigiam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Kaip čia žiauriai... Rūkymas žudo, sukelia baisias ligas, kenkia aplinkiniams... Nuo rūkymo galima apakt, gaut vėžį, plaučių, širdies ligas... Kaip žiaurui...
Bet px, aš visvien RŪKYSIU.
Nuotraukos nėra
cigo 5897    
jau nusprendziau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
Kavinukas idijote ko cia putojies ar tave verte kas nors ziuret sita paveiksliuka, cia tavo pacio pasirinkimas.
Nuotraukos nėra
Kavinukas 5901    
pz kas cia pasidare su tais visais anti-smoking? ka jum blet niezti? cia mano laisvas pasirinkimas. puikiai suprantu kad nuodas, bet jeigu jau rukau reiskia taip pasirinkau. fuck off. as tau nesakau nebevalgyk nes man nepatinka tesliai ble..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
o as kaip tik katik parukiau ,mmmm ;]]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
ni f tiemu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
pieva
Grįžti į viršų