aisq liks, neiiveno draugo neturiu, draugauju tik su desine ir kairute
Spėk, ar dar turėsi, - jei išsitrauksi prie draugų?
Anonimas
5221
Anonimas
5580
#17 lope:D kaitu nueisi irg ton pati daryk. atek pajiest:D
kristal
5582
Reikia mokėti dalintis ;)
Anonimas
5582
nsmn demotyvacija.
Anonimas
5585
Draugam negaila.
Anonimas
5585
Yeah,neturėsiu. Kiki nesinervuok
AlusDraugas
5585
Aisq ne, kaip visada :D
kiki17
5585
mani tai nervin atein tarkim drauges i sveciuir zodziu ka nors pasiulai neisgirsi zodzio ne o nepasiulysi tai atrodis kegrazu nors jauciu visvien pasiimtu, IR karocia ka dar turi valgoma saka? nui nx galvoju pavalgyt atein, ka blt patys ka nors pasiulytu tai ne...
exe666
5585
Aciu uz minti! ejnu iki babaju nusipirxiu Walkersu su Vinegar :PP mm.. skanumelis :P
ecs
5585
Turesiu, nes mano draugai nera kazkokie edikai, kad man nepaliktu. Duodu kazkiek, o ir visiem nesiskelbiu, kad turiu.
Anonimas
5585
uzsimanaiu lays :/
bemastynas
5585
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/spek-ar-dar-turesi-draugu-1362570.html
Anonimas
5585
su tokia duxiska esme jau buvo virs 20000000 demo
Akvile
5585
Ir kelinta jau demo su ta pačia mintimi?
Fanatikeee
5585
nera per dvi minutes ;D*
Anonimas
5585
Cia demotyvuoja dalintis?
Anonimas
5585
mazu vaiku demo!
Anonimas
5585
Demotyvuoja būt gobšiam sukai.
anonimas
5585
as isvis neperku tokiu nebent kaip zakuske prie alaus :D
a7x
5585
Netikus demo..
Anonimas
5585
draugu neturiu
Mivo.
5585
Lietvoj tokių skonių nėra
povilasq
5585
kas per pieva...
Anonimas
5672
dėl to ir netraukiu :D
|

