Spėk, ar dar turėsi, - jei išsitrauksi prie draugų?

2011.03.13 Algis123
  • 268
24
Spėk, ar dar turėsi,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
aisq liks, neiiveno draugo neturiu, draugauju tik su desine ir kairute
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#17 lope:D kaitu nueisi irg ton pati daryk. atek pajiest:D
kristal 5582    
Reikia mokėti dalintis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
nsmn demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Draugam negaila.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Yeah,neturėsiu. Kiki nesinervuok
AlusDraugas 5585    
Aisq ne, kaip visada :D
kiki17 5585    
mani tai nervin atein tarkim drauges i sveciuir zodziu ka nors pasiulai neisgirsi zodzio ne o nepasiulysi tai atrodis kegrazu nors jauciu visvien pasiimtu, IR karocia ka dar turi valgoma saka? nui nx galvoju pavalgyt atein, ka blt patys ka nors pasiulytu tai ne...
Nuotraukos nėra
exe666 5585    
Aciu uz minti! ejnu iki babaju nusipirxiu Walkersu su Vinegar :PP mm.. skanumelis :P
Nuotraukos nėra
ecs 5585    
Turesiu, nes mano draugai nera kazkokie edikai, kad man nepaliktu. Duodu kazkiek, o ir visiem nesiskelbiu, kad turiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
uzsimanaiu lays :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
su tokia duxiska esme jau buvo virs 20000000 demo
Akvile 5585    
Ir kelinta jau demo su ta pačia mintimi?
Fanatikeee 5585    
nera per dvi minutes ;D*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Cia demotyvuoja dalintis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
mazu vaiku demo!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Demotyvuoja būt gobšiam sukai.
anonimas 5585    
as isvis neperku tokiu nebent kaip zakuske prie alaus :D
a7x 5585    
Netikus demo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
draugu neturiu
Mivo. 5585    
Lietvoj tokių skonių nėra
povilasq 5585    
kas per pieva...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
dėl to ir netraukiu :D
Grįžti į viršų