aisq liks, neiiveno draugo neturiu, draugauju tik su desine ir kairute
Spėk, ar dar turėsi, - jei išsitrauksi prie draugų?
Anonimas
5219
Anonimas
5578
#17 lope:D kaitu nueisi irg ton pati daryk. atek pajiest:D
kristal
5580
Reikia mokėti dalintis ;)
Anonimas
5580
nsmn demotyvacija.
Anonimas
5583
Draugam negaila.
Anonimas
5583
Yeah,neturėsiu. Kiki nesinervuok
AlusDraugas
5583
Aisq ne, kaip visada :D
kiki17
5583
mani tai nervin atein tarkim drauges i sveciuir zodziu ka nors pasiulai neisgirsi zodzio ne o nepasiulysi tai atrodis kegrazu nors jauciu visvien pasiimtu, IR karocia ka dar turi valgoma saka? nui nx galvoju pavalgyt atein, ka blt patys ka nors pasiulytu tai ne...
exe666
5583
Aciu uz minti! ejnu iki babaju nusipirxiu Walkersu su Vinegar :PP mm.. skanumelis :P
ecs
5583
Turesiu, nes mano draugai nera kazkokie edikai, kad man nepaliktu. Duodu kazkiek, o ir visiem nesiskelbiu, kad turiu.
Anonimas
5583
uzsimanaiu lays :/
bemastynas
5583
www.demotyvacija.lt/nepatikrinti/visi/spek-ar-dar-turesi-draugu-1362570.html
Anonimas
5583
su tokia duxiska esme jau buvo virs 20000000 demo
Akvile
5583
Ir kelinta jau demo su ta pačia mintimi?
Fanatikeee
5583
nera per dvi minutes ;D*
Anonimas
5583
Cia demotyvuoja dalintis?
Anonimas
5583
mazu vaiku demo!
Anonimas
5583
Demotyvuoja būt gobšiam sukai.
anonimas
5583
as isvis neperku tokiu nebent kaip zakuske prie alaus :D
a7x
5583
Netikus demo..
Anonimas
5583
draugu neturiu
Mivo.
5583
Lietvoj tokių skonių nėra
povilasq
5583
kas per pieva...
Anonimas
5670
dėl to ir netraukiu :D
|

