#14 dėl to ir išrenka tokius
Spausk LIKE - ir parodyk, jog esi mąstantis lietuvis
Anonimas
3814
Anonimas
4993
#14 Teisingai.
Anonimas
4995
As apskritai nebalsavau.
bibok
4995
#12 MLDC
Anonimas
4997
Kaip aš galiu paspausti tą "like", kai aš neturiu Facebook'o? :(
Anonimas
4999
pati shudiniausia demotivacija naxuj !!!!
Anonimas
4999
#8 tavo gyvenimas labai palengvėtų, jei nustotum viską absoliutinti.
Anonimas
4999
nespausiu nes rinkau faxa
Anonimas
5000
Visi verkia,kad kubilius blogas,asilas,nemoka valdyti lietuvos,praskolino lietuva,o dabar visi sakot,kad balsuoti uz kubiliu?EIKIT JUS NX!
Geras_Iksas
5000
jauciu sitos demo kurejas balsavo uz violetinius arba uz buratinus. ar lenkus?
Anonimas
5000
#1 ėjau, rinkau ir kas iš to, kai aplink runkeliai?
Anonimas
5000
tai jo reikejo violetinius mekstukus rinkti kad mergaiciu isgelbetumem daugiau ar konservatorius kad dar 50 milijardu i skola nugrimstumem
Anonimas
5000
Verka, nesupratai demo - žmogus balsavo, tačiau ne už juos. Ir vistiek juos išrinko didžioji dauguma idiotų.
Anonimas
5000
koks skirtumas verkiat cia kas ka pakeis db
bearvscat
5000
ejau, balsavau, bet neisrinko.
Anonimas
5000
Būtum mąstantis, būtum ĖJĘS balsuot ir išrinkęs geresnę partiją :)
|

