xD
Sparnai - dabar tau jų prireiks.
Anonimas
5835
Robertas
5918
Uzskaitom :)
Alchemikas
5945
;D
Anonimas
5979
Vilniuje irgi tokį matydavau dažnai, dabar kažkaip keistai nebeapsireiškia jis niekur :)
Anonimas
5985
kodel jus iskart apie vagyste? ;D
Anonimas
5987
atsimenu, šitie red-bulliai (jų buvo du) kažkada stovėjo prie krepšinio aikštelių, esančių prie chemijos fakulteto, Kaune ;D Nesakykit, kad Kaune padangas nulupo? tikriausiai nenustebsiu :D
VBexplorer
5993
taip vadinamas vagimas su humoru :D
Anonimas
5999
nupiso padangas :D
giedriuxxx
6001
Geras sitas :D
Anonimas
6002
:D nuzude sitas :D
Anonimas
6002
Gerulis :D
Anonimas
6003
:D pizzzdddaaaaaa :D
Marius
6005
GERAS ! ;D
Anonimas
6005
Geras ;D
|

