xD
Sparnai - dabar tau jų prireiks.
Anonimas
5832
Robertas
5915
Uzskaitom :)
Alchemikas
5942
;D
Anonimas
5976
Vilniuje irgi tokį matydavau dažnai, dabar kažkaip keistai nebeapsireiškia jis niekur :)
Anonimas
5982
kodel jus iskart apie vagyste? ;D
Anonimas
5985
atsimenu, šitie red-bulliai (jų buvo du) kažkada stovėjo prie krepšinio aikštelių, esančių prie chemijos fakulteto, Kaune ;D Nesakykit, kad Kaune padangas nulupo? tikriausiai nenustebsiu :D
VBexplorer
5990
taip vadinamas vagimas su humoru :D
Anonimas
5996
nupiso padangas :D
giedriuxxx
5998
Geras sitas :D
Anonimas
5999
:D nuzude sitas :D
Anonimas
6000
Gerulis :D
Anonimas
6000
:D pizzzdddaaaaaa :D
Marius
6002
GERAS ! ;D
Anonimas
6002
Geras ;D
|

