Sparnai - dabar tau jų prireiks.

2010.01.16 ego
  • 160
14
red, bull,sparnai,ratai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
xD
Robertas 5917    
Uzskaitom :)
Alchemikas 5944    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5978    
Vilniuje irgi tokį matydavau dažnai, dabar kažkaip keistai nebeapsireiškia jis niekur :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5984    
kodel jus iskart apie vagyste? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5986    
atsimenu, šitie red-bulliai (jų buvo du) kažkada stovėjo prie krepšinio aikštelių, esančių prie chemijos fakulteto, Kaune ;D Nesakykit, kad Kaune padangas nulupo? tikriausiai nenustebsiu :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 5992    
taip vadinamas vagimas su humoru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
nupiso padangas :D
giedriuxxx 6000    
Geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
:D nuzude sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
:D pizzzdddaaaaaa :D
Nuotraukos nėra
Marius 6004    
GERAS ! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
Geras ;D
Grįžti į viršų