xD
Sparnai - dabar tau jų prireiks.
Anonimas
5834
Robertas
5917
Uzskaitom :)
Alchemikas
5944
;D
Anonimas
5978
Vilniuje irgi tokį matydavau dažnai, dabar kažkaip keistai nebeapsireiškia jis niekur :)
Anonimas
5984
kodel jus iskart apie vagyste? ;D
Anonimas
5986
atsimenu, šitie red-bulliai (jų buvo du) kažkada stovėjo prie krepšinio aikštelių, esančių prie chemijos fakulteto, Kaune ;D Nesakykit, kad Kaune padangas nulupo? tikriausiai nenustebsiu :D
VBexplorer
5992
taip vadinamas vagimas su humoru :D
Anonimas
5998
nupiso padangas :D
giedriuxxx
6000
Geras sitas :D
Anonimas
6001
:D nuzude sitas :D
Anonimas
6001
Gerulis :D
Anonimas
6002
:D pizzzdddaaaaaa :D
Marius
6004
GERAS ! ;D
Anonimas
6004
Geras ;D
|

