xD
Sparnai - dabar tau jų prireiks.
Anonimas
5837
Robertas
5920
Uzskaitom :)
Alchemikas
5947
;D
Anonimas
5981
Vilniuje irgi tokį matydavau dažnai, dabar kažkaip keistai nebeapsireiškia jis niekur :)
Anonimas
5987
kodel jus iskart apie vagyste? ;D
Anonimas
5989
atsimenu, šitie red-bulliai (jų buvo du) kažkada stovėjo prie krepšinio aikštelių, esančių prie chemijos fakulteto, Kaune ;D Nesakykit, kad Kaune padangas nulupo? tikriausiai nenustebsiu :D
VBexplorer
5995
taip vadinamas vagimas su humoru :D
Anonimas
6001
nupiso padangas :D
giedriuxxx
6003
Geras sitas :D
Anonimas
6004
:D nuzude sitas :D
Anonimas
6004
Gerulis :D
Anonimas
6005
:D pizzzdddaaaaaa :D
Marius
6007
GERAS ! ;D
Anonimas
6007
Geras ;D
|

