Sparnai - dabar tau jų prireiks.

2010.01.16 ego
  • 160
14
red, bull,sparnai,ratai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
xD
Robertas 5920    
Uzskaitom :)
Alchemikas 5947    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5981    
Vilniuje irgi tokį matydavau dažnai, dabar kažkaip keistai nebeapsireiškia jis niekur :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5987    
kodel jus iskart apie vagyste? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5989    
atsimenu, šitie red-bulliai (jų buvo du) kažkada stovėjo prie krepšinio aikštelių, esančių prie chemijos fakulteto, Kaune ;D Nesakykit, kad Kaune padangas nulupo? tikriausiai nenustebsiu :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 5995    
taip vadinamas vagimas su humoru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
nupiso padangas :D
giedriuxxx 6003    
Geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
:D nuzude sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6004    
Gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6005    
:D pizzzdddaaaaaa :D
Nuotraukos nėra
Marius 6007    
GERAS ! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
Geras ;D
Grįžti į viršų