xD
Sparnai - dabar tau jų prireiks.
Anonimas
5836
Robertas
5919
Uzskaitom :)
Alchemikas
5946
;D
Anonimas
5980
Vilniuje irgi tokį matydavau dažnai, dabar kažkaip keistai nebeapsireiškia jis niekur :)
Anonimas
5986
kodel jus iskart apie vagyste? ;D
Anonimas
5988
atsimenu, šitie red-bulliai (jų buvo du) kažkada stovėjo prie krepšinio aikštelių, esančių prie chemijos fakulteto, Kaune ;D Nesakykit, kad Kaune padangas nulupo? tikriausiai nenustebsiu :D
VBexplorer
5994
taip vadinamas vagimas su humoru :D
Anonimas
6000
nupiso padangas :D
giedriuxxx
6002
Geras sitas :D
Anonimas
6003
:D nuzude sitas :D
Anonimas
6003
Gerulis :D
Anonimas
6004
:D pizzzdddaaaaaa :D
Marius
6006
GERAS ! ;D
Anonimas
6006
Geras ;D
|

