Dabar karantinas tai tiek daug čytinu. Leidžia arba tik mikrofoną įsijungt, arba tik kamerą, tai įsijungi tik mikrofoną per iPad arba telefoną (kad nesigirdėtų klaviatūra, nes ten tą garselį gali išsijungt), pereinu į kitą tab’ą ir gali sau ramiai...
Špargalkė... - Rizika tarp 10-imt ir 1-neto
Kresencijus
2015
Anonimas
3793
Pas mus tai grieztai jokiu spargalkiu, niekaip nepacytinsi, nes pasikviecia per kontra dar pora mokytoju ar valytoju :(
Anonimas
5146
#23 Kokiam univere mokais, kad ismeta uz naudojimasi spurgalke?
Anonimas
5396
spera arba tieshog knyga ant keliu.
Anonimas
5653
daraisi spera ir ja ismeti, nes kol PATS pasidarai ir ismoksti
Anonimas
5688
Siandien pagavo, bet tik 1 bala nueme ;D
bagyra666
5688
aga
Anonimas
5689
#58 lopas
Anonimas
5690
Nenaudojant spargalkes vistiek gausi tarp 1 ir 10.
Anonimas
5691
siais laikais nusifotkini su mobiliaku ir ramus, galvokit galva zmones :)
Anonimas
5691
O univere tarp išlaikymo ir išmetimo :D
anonimas
5691
mano buvus klasioke tai spargalke savo plaukuose slepdavo :D
Anonimas
5691
dazniausiai negauna 10, nes nemoka jomis naudotis ir nemoka normaliu sukurt.
Anonimas
5692
tarp 10 ir ismetimo is univero gal greiciau...
Anonimas
5692
#2 kaip is informos gaut 3 su spargalke as uzsimerkes gaunu 8 kaip minimum :D
Anonimas
5692
:D tyngiu ta net spera daryt :D
Anonimas
5692
jeigu tu durnas tai ir sperke nepades;]
Anonimas
5692
as kol pasidarau spera tai ir ismokstu viskas :P
Pixel
5692
#15 ka? o.O
Anonimas
5692
Beveik tas pats tik kad nuliuko nebutu i vsio :D
Anonimas
5692
Spera - ne drabuzis, tuscios galvos nepridengs.
Anonimas
5692
as tai per chemija/fizika/matieka ant skaiciofkes uzsirasau formules ar dar kazka. rusu zodzius irgi, viena kart mokytoja sako kam tau ta skaiciofke:D
Anonimas
5692
#3 agree :D
gretagreat28
5692
nu svarbu moket daryt :PP
shines
5692
#6 Sutinku. :)
Anonimas
5692
Aš tai kai špurges rašau isimenu viska ir tada men špurges nebereik.. ;D
Anonimas
5692
pas mane šūlėj jei pamato numažin pažymį ir visks.
Anonimas
5692
siandien tuo isitikinau
Anonimas
5692
snd kaip tik ir pagavo tokia viena xD
Anonimas
5692
#2 Durnai galvai ir speros nepades ;)
Anonimas
5692
Wa del to ir nesidarau :D
Anonimas
5692
Pilnas stalčius tokių ,,armonikėlių":D
Anonimas
5692
vie darydamas spera kazka ishmoksti
kiki17
5692
armonikele, jai kam spargala daraus tai informai,matkei pasidarau ir bet vistiek 3 parein tai kam stengtis
Nikolytea
5692
Tikra tiesa
|

