#15 sutinku, kaledos cia draugiskos nuotaikos gaetu but ;D o del padangu tai kazin ar cia beda reiktu verst kai tokios pusnys ;D
Sniegas - Suvienija tautą
Anonimas
5679
ninadalala32
5679
#14 supistas pesimistas. jau geriau butum to nerases,bld pedike sunervinai.
Anonimas
5680
Zmones nenori laukti del to vienijasi ;)) :D
Anonimas
5680
kaip gera ziuret :D kai chuliganke istrikusi :D
Anonimas
5680
jei tanks uzklimptu pusny tj gal jam zieminius viksrus uzsidet?
Anonimas
5680
atsigaukit padangos jus, sustrekai ant mamos keliu vaira pasukineja ir tipo jau belekiek zino apie masinas
weeeee
5680
koks durnelis gali nesidet zieminiu padangu tokiomis oro salygomis, o beto ir naujos ziemines kasasi tokiame sniege...gal su digliais ir normaliau butu... :))
povilasq
5680
užuojauta, nepasikeitusiem vasarinių padangų ;)
Vaikinas
5680
Nesuprantu, kaip reik ikelt video, Linka nukopint ? :)
Anonimas
5680
jo su bmw nekas :D neimanoma isvaziuot is sankryzos normalei, galas uzsinesa
Anonimas
5680
blmb grazus video ;))
Anonimas
5680
wazzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anonimas
5680
Everybody is Unidet :D!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5681
kai fainai,visi keikias,stumdos,kitaip padeda :D
Anonimas
5681
va delto su bmw ziema apsiverkt galima :D rek draugu pasimt kokius tris i gala kad susestu normaliai tada vaziuot galima
Anonimas
5681
Sniegas rulezzzzz ;D
|

