#15 sutinku, kaledos cia draugiskos nuotaikos gaetu but ;D o del padangu tai kazin ar cia beda reiktu verst kai tokios pusnys ;D
Sniegas - Suvienija tautą
Anonimas
5678
ninadalala32
5678
#14 supistas pesimistas. jau geriau butum to nerases,bld pedike sunervinai.
Anonimas
5679
Zmones nenori laukti del to vienijasi ;)) :D
Anonimas
5679
kaip gera ziuret :D kai chuliganke istrikusi :D
Anonimas
5679
jei tanks uzklimptu pusny tj gal jam zieminius viksrus uzsidet?
Anonimas
5679
atsigaukit padangos jus, sustrekai ant mamos keliu vaira pasukineja ir tipo jau belekiek zino apie masinas
weeeee
5679
koks durnelis gali nesidet zieminiu padangu tokiomis oro salygomis, o beto ir naujos ziemines kasasi tokiame sniege...gal su digliais ir normaliau butu... :))
povilasq
5679
užuojauta, nepasikeitusiem vasarinių padangų ;)
Vaikinas
5679
Nesuprantu, kaip reik ikelt video, Linka nukopint ? :)
Anonimas
5679
jo su bmw nekas :D neimanoma isvaziuot is sankryzos normalei, galas uzsinesa
Anonimas
5679
blmb grazus video ;))
Anonimas
5679
wazzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anonimas
5679
Everybody is Unidet :D!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5679
kai fainai,visi keikias,stumdos,kitaip padeda :D
Anonimas
5679
va delto su bmw ziema apsiverkt galima :D rek draugu pasimt kokius tris i gala kad susestu normaliai tada vaziuot galima
Anonimas
5679
Sniegas rulezzzzz ;D
|

