#15 sutinku, kaledos cia draugiskos nuotaikos gaetu but ;D o del padangu tai kazin ar cia beda reiktu verst kai tokios pusnys ;D
Sniegas - Suvienija tautą
Anonimas
5680
ninadalala32
5680
#14 supistas pesimistas. jau geriau butum to nerases,bld pedike sunervinai.
Anonimas
5681
Zmones nenori laukti del to vienijasi ;)) :D
Anonimas
5681
kaip gera ziuret :D kai chuliganke istrikusi :D
Anonimas
5681
jei tanks uzklimptu pusny tj gal jam zieminius viksrus uzsidet?
Anonimas
5681
atsigaukit padangos jus, sustrekai ant mamos keliu vaira pasukineja ir tipo jau belekiek zino apie masinas
weeeee
5681
koks durnelis gali nesidet zieminiu padangu tokiomis oro salygomis, o beto ir naujos ziemines kasasi tokiame sniege...gal su digliais ir normaliau butu... :))
povilasq
5681
užuojauta, nepasikeitusiem vasarinių padangų ;)
Vaikinas
5681
Nesuprantu, kaip reik ikelt video, Linka nukopint ? :)
Anonimas
5681
jo su bmw nekas :D neimanoma isvaziuot is sankryzos normalei, galas uzsinesa
Anonimas
5681
blmb grazus video ;))
Anonimas
5681
wazzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anonimas
5681
Everybody is Unidet :D!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5682
kai fainai,visi keikias,stumdos,kitaip padeda :D
Anonimas
5682
va delto su bmw ziema apsiverkt galima :D rek draugu pasimt kokius tris i gala kad susestu normaliai tada vaziuot galima
Anonimas
5682
Sniegas rulezzzzz ;D
|

