pritariu ;D
Smurtas - Veiksmas lygus atoveiksmiui
Anonimas
5838
kasiakas
5851
#12 kirvazmogis :D
Anonimas
5851
Su snukiu galima lentas kapot :D 45 laipsniai :D
Nena
5858
#9 agree.
Anonimas
5886
true, true.
Anonimas
5886
reikia auklėti taip, kad skaitytusi, o, ne pats kažką blogai išauklėjai ir paskiau daužyti tą vaiką. Nepjaukit žmonės, jei gerai išauklėsi, tai ir ne reikės jokio diržo. Tėvų kaltė, kad šūdą malą su vaiku, o, paskiau bando ištaisyt savo klaidas ir kapoja tą vaiką nuo to niekas nepasikeis.
Anonimas
5886
reikia inpist vaikui su dirzu dar tada kai jis mazas yra, tada jis ir skaitysis su visais, o jeigu dideli pradesi mus tai bus blogai poto
Anonimas
5886
O kai vaikas visiskai nesiskaito su tevai ar vyresniais tai px ane? Pagalvok biski. Blet reikia kartais uzmesti kad ir kaip jus nesutiktumet Tegul zino savo vieta. Nesakau kad visada reikia bet kartais neprosali uzmesti
Anonimas
5886
Plius geras veidas nuo kampo pasidarė :D
Anonimas
5886
#1 STOK I KAMPA !!!
Vyncas
5886
Kai žiaurus..
Anonimas
5886
Nepagavau...
|

