pritariu ;D
Smurtas - Veiksmas lygus atoveiksmiui
Anonimas
5843
kasiakas
5856
#12 kirvazmogis :D
Anonimas
5856
Su snukiu galima lentas kapot :D 45 laipsniai :D
Nena
5863
#9 agree.
Anonimas
5890
true, true.
Anonimas
5891
reikia auklėti taip, kad skaitytusi, o, ne pats kažką blogai išauklėjai ir paskiau daužyti tą vaiką. Nepjaukit žmonės, jei gerai išauklėsi, tai ir ne reikės jokio diržo. Tėvų kaltė, kad šūdą malą su vaiku, o, paskiau bando ištaisyt savo klaidas ir kapoja tą vaiką nuo to niekas nepasikeis.
Anonimas
5891
reikia inpist vaikui su dirzu dar tada kai jis mazas yra, tada jis ir skaitysis su visais, o jeigu dideli pradesi mus tai bus blogai poto
Anonimas
5891
O kai vaikas visiskai nesiskaito su tevai ar vyresniais tai px ane? Pagalvok biski. Blet reikia kartais uzmesti kad ir kaip jus nesutiktumet Tegul zino savo vieta. Nesakau kad visada reikia bet kartais neprosali uzmesti
Anonimas
5891
Plius geras veidas nuo kampo pasidarė :D
Anonimas
5891
#1 STOK I KAMPA !!!
Vyncas
5891
Kai žiaurus..
Anonimas
5891
Nepagavau...
|

