Smagu būdavo - Kai su draugais apgaudinėdavai turkus

2012.03.17 yvelis
  • 75
9
skype,uzsienieciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
Dabar nebera gi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
o tai kas dabar kitaip? uzsidedi ir viskas. Arba jungi paieska, kas yra uzsidejes 'skype me'.
Smiler 5212    
#4 pz .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Žymės. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Kas ble yra?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Mano žmona kažkada buvo užsidėjusi šį veideli galvodama, kad gražiau atrodys skype programa... sulaukiau skambučio iš besimasturbuojančio kino... worst day ever :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Cia kuri lipa ant taves jau ??
zilwis777 5212    
#1 Kietas nikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5212    
Apšvieskit
Grįžti į viršų