"Skype" - niekada nežinai, kaip esi užvadintas

2010.03.17 Hitaigo
  • 280
39
"Skype"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
:D prajuokino!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
eikit nx su tais savo photoshopais.
kareliukea 5767    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
gal ir sufabrikuota, bet esmė aiški ir ganėtinai teisinga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Geras sitas, niekada negali zinoti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#17 lopeta, prie ko cia photoshopas.

O nuotrauka nereali!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
kaip mieeeela:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
paslaptiis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
kaj guuud :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
pz, geras cia :D
Nuotraukos nėra
Albinosas 5857    
gal jis atrase kita diena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
fail paskutine zinute parasyta anksciau nei 1xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
Jūs senu skype nesinaudojot ar kaip ? Vien man jau kiek kartų žinutę pakibes netas nusiunčia kitokiu laiku.. Ne joks čia fake'as
Nuotraukos nėra
snus 5878    
žiauru :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
ce gali ir nebuti photoshopas... tik senas skype.. tas paskutinis taimeris - taigi ce galejo kita diena parashyti...
chzarija 5886    
17 - vaidenasi jau jum tie fotosopai visur
Nuotraukos nėra
tomassan 5889    
#17-tu daunas.
o nuotrauka tai tokia nesveika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Kas ta demotyvacija??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
FAIL Krč . ;D Bene geriausia demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#17 debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
photosopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
kalbanti sikna xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
XD geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
#13 tu mane užknisi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
O žinot, čia ne tame esmė sufabrikuota ar ne. Kodėl jūs iškart ieškot "padirbimo pėdsakų? Vien tai jau sugadina bajerį. Niekad to nedarykit. Nes užknisat visus kitus. Fake'ai jūs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Kaip tu mane pavadinai ?? ;**
Kalbancia sikna! ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
#8 Matosi, kad laikas neatitinka, bet ir visa paskutine zhinute, pasislinkusi kiek i kaire, jei lygintume su ankstesnemis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
lol fail bent laika butu istrynes, rimtai sufabrikuota ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
Pazhiurekit atidzhiau i paskutines zhinutes laika. Labai ydomu... Bishkuti sufabrikuota :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
(rofl) gerulis ;D
Alchemikas 5943    
bet geras :D
Alchemikas 5943    
senas ;[
dredas 5943    
pz geras :D
ma2s 5943    
ir as taip darau ;D
svajus 5943    
:D kas tiesa tas tiesa :D
Grįžti į viršų