"Skype" - niekada nežinai, kaip esi užvadintas

2010.03.17 Hitaigo
  • 280
39
"Skype"







Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
:D prajuokino!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
eikit nx su tais savo photoshopais.
kareliukea 5767    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
gal ir sufabrikuota, bet esmė aiški ir ganėtinai teisinga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Geras sitas, niekada negali zinoti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#17 lopeta, prie ko cia photoshopas.

O nuotrauka nereali!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
kaip mieeeela:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
paslaptiis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
kaj guuud :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
pz, geras cia :D
Nuotraukos nėra
Albinosas 5857    
gal jis atrase kita diena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
fail paskutine zinute parasyta anksciau nei 1xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Jūs senu skype nesinaudojot ar kaip ? Vien man jau kiek kartų žinutę pakibes netas nusiunčia kitokiu laiku.. Ne joks čia fake'as
Nuotraukos nėra
snus 5877    
žiauru :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
ce gali ir nebuti photoshopas... tik senas skype.. tas paskutinis taimeris - taigi ce galejo kita diena parashyti...
chzarija 5885    
17 - vaidenasi jau jum tie fotosopai visur
Nuotraukos nėra
tomassan 5889    
#17-tu daunas.
o nuotrauka tai tokia nesveika :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Kas ta demotyvacija??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
FAIL Krč . ;D Bene geriausia demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
#17 debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
photosopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
kalbanti sikna xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
XD geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#13 tu mane užknisi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
O žinot, čia ne tame esmė sufabrikuota ar ne. Kodėl jūs iškart ieškot "padirbimo pėdsakų? Vien tai jau sugadina bajerį. Niekad to nedarykit. Nes užknisat visus kitus. Fake'ai jūs.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Kaip tu mane pavadinai ?? ;**
Kalbancia sikna! ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
#8 Matosi, kad laikas neatitinka, bet ir visa paskutine zhinute, pasislinkusi kiek i kaire, jei lygintume su ankstesnemis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
lol fail bent laika butu istrynes, rimtai sufabrikuota ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
Pazhiurekit atidzhiau i paskutines zhinutes laika. Labai ydomu... Bishkuti sufabrikuota :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
(rofl) gerulis ;D
Alchemikas 5943    
bet geras :D
Alchemikas 5943    
senas ;[
dredas 5943    
pz geras :D
ma2s 5943    
ir as taip darau ;D
svajus 5943    
:D kas tiesa tas tiesa :D
Grįžti į viršų