Skonis - Dar iš vaikystės laikų.

2013.04.21 MrJappy
  • 38
7
Skonis







Nuotraukos nėra
Anonimas 4791    
Aš jame bitę radau :D Ir ne kartą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4808    
Seniau buvo skanus, bet db tai slykstus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4816    
bet tai kai skanus jis
Nuotraukos nėra
Anonimas 4816    
#2 is garantijos iseje jau pries 5 \metus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4816    
Kur Kaune pirkt?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4816    
vakar valgiau, kioske ju dar buna
coliuke_ 4817    
O, kažkas prisiminė. ;D
Grįžti į viršų