manau nekiekvienam suprast :D
Skirtingoms merginoms - skirtingi ir kalbinimo būdai
Anonimas
5205
Anonimas
5224
mergina atrasys :D
Anonimas
5353
Nu nx :D:D:D:D
Anonimas
5363
#12 butent :]
Anonimas
5365
#5 tu nors buvai panevezy?
Anonimas
5367
bet maladec vistiek, su nosinem tvarkingai parase viska
Anonimas
5367
x.x
Anonimas
5367
#7 Malonu, kadbent tu supratai :)
Anonimas
5367
Nu buki kartais Lietuviai buna, ar jus nematot kad ce FAKE?:D
Anonimas
5367
netikiu kad toki teksta kas nors rasytu su skirybos zenklais ir lietuviskom raidem... bet siaip tikrai prajuokino :D
Anonimas
5368
Visų pirma tai tekstas visai ne panevėžietišku dialektu parašytas, jie nenaudoja tiek rusiškų žodžių bei keiksmažodžių, pati kalba išsiskiria galūnių trumpinimu, ko čia nematyti...
naktigonex
5368
Šlamštas, o ne demo.
ipdy
5368
Prajuokino ir patiko idėja su tuo tipo "rašau tau ilgą smsą, nes laukiu, kol ateis eilė gerti" :D Kada nors išbandysiu :D
Anonimas
5368
Gaila, kad bet Lietuvoj idijotų su tokiu požiūriu gan daug. Ir ne vien Panevėžyje tokie :/
Spameris
5368
I don't want to live in this country anymore.
|

