Skausmas - Kuriai skauda labiau?

2010.07.15 zopa
  • 66
20
Skausmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
Šiaip čia užmigdo tą katinėlį... Švirkšte rausvas tirpalas, naudojamas eutanazijai. Specialiai taip nudažytas, kad nebūtų supainiotas su vaistais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
o tas katinas dar ramus sakyciau, jei viena bobute ji islaiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#16 Tu bent palaikytum kitaip? Zinoma gaila, bet reikia taip TgT
Wanilla 5825    
Gaila katytės.. ;|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
miela!?!?!?!?! kai tau durs i subine nebus miela!! >:( aisku kad katinui . ji skiepija ir smaugia is karto... geras jausmas turi but !!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
kaip miela
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
OGH so sweet :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
kaip miela :))
zopa 5827    
#10 Va čia demotyvacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
bl cia ta bobule uzdusins katineli :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
kokia meilė :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Man mociutes gaila... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
kurioje vietoje izvelgiate demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
jei cia uzmigdo katina(visam laikui ;D ) tai td gal tai seimininkei labiau skauda :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Daktarui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#2 Katinui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#2 katei
zopa 5827    
#1 Ne užpakalį, o širdį?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
katei :/
Grįžti į viršų