Skausmas - Kai kam fizinis, o kai kam dvasinis

2010.04.09 Souper
  • 258
15
mentai





: mentai


Nuotraukos nėra
Anonimas 5332    
#4 Nesvarbu kad PORSCHE ne taip rašosi bet nieko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
Gaila : DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
:))
Modestas. 5836    
nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Gera instaliacija būtų :D
Souper 5917    
varniau Nu ko ce nesuprast tam kurio masina skausmas bus visapusiskas, bet labiausia dvasinis, o tam ant kurio uzkris bus fizinis
Nuotraukos nėra
varnius 5917    
nesupratau.............
Souper 5918    
as irgi pirma kart pamates verkt norejau :)
Souper 5918    
#6 alchemikai, nesikarsciuok,
Įvertinau jo viena demotyvacija taip, tik +1 neparasiau, tj dabar jis ant mano visu ta pati uzpyle :D
Alchemikas 5919    
tragishka demotyvacija :D +1
wwestas 5919    
Aš vos neverkiau ;(
giedriuxxx 5919    
i dar toks porshe :((( gaila :((( xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
Man tai ir sirdi suskaudo. Tokia masina :')
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
ooo.... norisi ir man tokios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
Sirdi net suskaudo..
Grįžti į viršų