Šiuolaikinio jaunimo problemos: - vėjas trukdo uždegti cigaretę

2010.07.31 d0minic.
  • 50
21
smoking, kill







Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Nu supraskit, demotyvacija tame , kad cia lyg jau kiekvienas paauglys ruko ir rukymas nera problema,problema kad negali kartais uzsidegt tos cigaretes..o ne kalba ar toki nevykeliai kad neuzsidega cigaretes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Nu, gerai pastebeta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#17 dxxx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
tas geras xD
SunnyMoon 5808    
Nerūkau ir man nėra problemų!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
true : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#13 o tavo nuomones cia kas klause? ;D
d0minic. 5810    
Optimistai ;D
Nuotraukos nėra
Jurijus 5810    
#14 Ai, gi vistiek 2012 pasaulio pabaigos. Globalinis at6ilimas, Nibiru planeta ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Svarke nusipirk ir netrugdys tas vejas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#12 Kai pajusi rimtas problemas, bus per velu mesti.
Nuotraukos nėra
Jurijus 5810    
Užpiso mane demo apie rūkymą. Koks jums skirtumas ar aš rūkau? Kai rūkau atsitraukiu nuo draugų, nes žinau, kad ir jiems kenkiu. O pats tikriausiai rūkysiu tol, kol atsiras priežastis mesti arba pajausiu rimtas problemas dėl rūkymo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
LM.!
d0minic. 5811    
#7 Tai tu tikriausiai ir esi tas jaunimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
tikpo jaunimas tokie daunai kad cigaretes negali uzhsidegt, ar ka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
svarke nusiperki ir prisidegi pries veja
Apsiverkit 5811    
O gal neturi..
varna 5811    
nesamone...jaunimas turi ir didesniu problemu,nei negalet prisidegt cigaretes
Apsiverkit 5811    
:) +1
Veee 5811    
Tai jei tipo taip trugdo meskit rukyt. Bėda bus išspręsta. :D
Grįžti į viršų