Šiuolaikinė meilė

2011.05.03 miau
  • 1102
46
Šiuolaikinė meilė




© facebook



Nuotraukos nėra
Anonimas 5085    
Šitą žmogų galima vadint baltuoju laido riteriu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
no life
Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
Nu jau jo meile internetu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
pizdiec...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
LOOOOOOOOL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
jooo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5483    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5485    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
pyyyzda, procesoriaus skydine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5528    
Ir taip iš didelės meilės gimė operacinė sistema Windows
Fanatikeee 5531    
: DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
vaikas nezino kad hd foto nebuna fi,ai tik buna hd formato :D nuotraukos daug didesnio formato nei tas hd ar blu-ray
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
:D procesoriaus skydinės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
ai vaikai blm jai zadat nusisneket tai isvis geriau nekomentuokit. vaikinas paprikolino, O tie jau iskarto virtualius vaikus ir noliferius mato.. :D
sima48 5533    
wow kokia romantika :o lieka tik sujungti ju veidus nuotraukose ir jie tures kompiuterini kudikeli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
#30 Jau senai tai vyksta :D
zilwis777 5533    
Kas toliau? Sexas internetu?
Edijus 5533    
Bičas smegenis pudrina, kad tik padulkint galėtų. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
uzveda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
grini suda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
"Procesoriaus skydinė" Ir sugalvok man taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#14 geriau kapitonas, negu idiotas trolis kuris sako kad fake arba idiotas atsilikelis kuris ta zmogu vadina no-liferiu
miau 5534    
to #21 galiu patikrinti kad tikrai ne :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
ir wisi kaip mekiai patikejo kad cia tikras chatas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Kita karta tegul ideda papuka (kuri laikai porno), bent padrocinsi
Teenagor 5534    
šiaip aiškiai matosi, kad sukurtas chatas demo, bet tai pxj, bent nusisišypsojau :)
Nuotraukos nėra
jordaniuxxx 5534    
:D
miau 5534    
aciu aciu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Nu, tokiais juokais nelabai megztu juokaut. Bet humoro jausma turi jis xd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Nu, tokiais juokais nelabai megztu juokaut. Bet humoro jausma turi jis xd
Onizuka 5534    
ble cia tai ziauru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
:D

Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#10, sup captain oblivious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Bahuriukas turi gerą humoro jausmą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
tai cia plbm, kad prikolino. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
arba ne... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
bachuras 100% paprikolino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#6
Full hd yra rezoliucija 1,920x1,080
Nepriklauso ar tai nuotrauka ar video medziaga, jei rezoliucija tokia - tai FullHD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Įdomu, į kurią vietą jis savo daiktą kiš tada, jei jau taip :D
Lukis28 5534    
dar to negirdejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
full hd siaip yra video o ne photo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
#4 Tai ko cia prisirasynet? Mergos labiau prisirasineja apie bernus nesamoniu, o cia tai normaliai viskas :) Tipo ziauresniu prikolu nera?
smiley_house 5534    
Pats ar pati su savo antru acc pasirasinejo , nera ko stebetis toks jau tas jaunimas:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
nu na :D
wtf. 5534    
Wow. Just... wow...
Victushka 5534    
+ xD
Grįžti į viršų