#3 prie ko cia lietuviai?
Šių dalykų - Taip pat ir nesuvaidinsi
paganus
4022
Anonimas
4023
:D:D:D Mes lietuviai - sugebėjome ir čiadulį nuslėpti. Jeigu su mažyte tautele nuėjom iki juodosios jūros ,tai kas būtų jeigu mūsų būtų dešimtkart daugiau? Džiaukitės Europa dar gana ramia praeitimi
Anonimas
4023
Čiaudulys ir stajakas greičiau. :D
Anonimas
4023
Reiškia - prastas aktorius.
|

