Simpsonai - Jau seniai Lietuvoje

2011.01.29 Darkeden
  • 911
87
the, simpsons, simpsonai, lietuvoje, seimas, kubilius, omfg, die







Nuotraukos nėra
Anonimas 4857    
prezidente i liza panasi,tik liza jauna,bet yra viena serija kur ji suaugus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5028    
Dabar aišku, iš kur Groening'as sėmėsi įkvėpimo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
trashki ir dar koki reikejo prie radistu det
Nuotraukos nėra
Anonimas 5180    
labai faina juokinga:D nors ir nevisi panesus i Lietuvaičus
Nuotraukos nėra
iiRawrr 5538    
Su prezidente ir tuo Jurgiu nesamone..
MagicianGirl116 5569    
Prezidentė visiškai nepanaši į mokytoją Pikčiuvienę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
:D joooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
visi fainai, bet prezidente be reikalo kaip salava pavaizdavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#69 sustumei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
: DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
;D
Nuotraukos nėra
ateb 5619    
xD
Nuotraukos nėra
9dominykas8 5619    
Norkalin gal tu minedas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
minedas :D
micalota 5620    
Geras :D
Norkalin 5620    
Minedas tai toks ne į temą visai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
blt cia taj neuzmusamas prikolas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
#69 Nevaidink tokio protinguolio. Tiek jurgis tiek diawara turi panasumu i tuos simpsonu personazus ir pasiulyciau tau neuzsimerkti pries akivaizdzius dalykus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
nei Jurgis, nei Diavara ... graudu į demo žiūrėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Gerai čia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Tipo tas Direktoriu Lupikas nepanazus ? ? Kaip du vandens lasai
Darkeden 5621    
#63 man pvz visi kaziek yra panasus nu gal tik su homeriu bisk fail, sorry :D ir kam nepatiko tai bent prasyciau nestumt, susilaikykit kaip nors XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
"gi žinau kad neuznesa" - Na tai kam tada dedi, jeigu žinai? Man tai dauguma be ryšio. Ir su cololo, ir su grybauskaite ir su trojum. Not funny, jei nepanašūs būdo bruožais :P
Darkeden 5622    
nu jau kelinta karta sakau nestumkit ant jurgio gi zinau kad neuznesa, netyc gavos cia taip XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
Jurgis Diziulis tai tikrai ne Homeris...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
nu ce tai gerulis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
paskutinis geriausias.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
sitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
SImpsonas ir Pikciuviene kazkaip nlb.. ;D
Juste596 5622    
jo minedo tj ce net nereikia lygint sju tuo atejviu kajp du vandens lasai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5622    
kai kurie beveik atitiko ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
mintis gera, bet demotyvacija prasta, nes simpsonams jau 22 metai, pris 22 metus nei vienas is siu zmoniu nebuo tas kas dabar yra ir neatrode taip kaip dabar atrodo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
tik vietoj radistu lbiau tiktu saulens ir vydas ;D
evelinnna 5623    
Patiko šitas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
kubilius tai tikrai kad atitiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Marija, matos kad isisikus i radiistus esi, niekas is ju nesisaipo, viskas lb graziai pavaizduota, tai kad nusiramink truputi ;}}
gretagreat28 5623    
Puse neatitiktu :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Eina na, tas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Jurgis Didžiulis nepanašus į Haumerį.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
siaip fainiai tik grybauskaite ir didziulis netinka..:))
Green 5623    
wtf homer simpson? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Nuo paskutinio pratrukau... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
ne i tema totaliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
nu jurgis didziulis, tai ne i tema prie homerio, bet kiti gerai atrodo :D
Teenagor 5623    
nelabai čia jie panašūs, bet :D
Darkeden 5623    
nu zinau sorry gi XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
Geras, bet Haumeris neatitiko..
(50-87)
Grįžti į viršų