Bet skyles tai 3 turi, todel ir nerimsta
Šiaip aš Jonas - Bet draugai kartais mane vadina Edvinu
Anonimas
3908
Ignassin
3908
Taigi ji turi kakalį :/ Ko dar gi čia paleistuvauja :/
Anonimas
3909
Šiaip aš Jonas. Jaunikis Jonas. Jaunikis Jonas iš Papušinio kaimo...
Anonimas
3909
KURVA
Anonimas
3909
saip as edvinas bet tau eik n,x
Anonimas
3909
Nu nx, kaip džiaugiuosi kad neturiu feisbuko, jau vien dėl to- kad ten pilna visokių "ČIŪČIŲ"
|

