Bet skyles tai 3 turi, todel ir nerimsta
Šiaip aš Jonas - Bet draugai kartais mane vadina Edvinu
Anonimas
3910
Ignassin
3911
Taigi ji turi kakalį :/ Ko dar gi čia paleistuvauja :/
Anonimas
3911
Šiaip aš Jonas. Jaunikis Jonas. Jaunikis Jonas iš Papušinio kaimo...
Anonimas
3911
KURVA
Anonimas
3911
saip as edvinas bet tau eik n,x
Anonimas
3911
Nu nx, kaip džiaugiuosi kad neturiu feisbuko, jau vien dėl to- kad ten pilna visokių "ČIŪČIŲ"
|

