Niekas ir nesusimasto, juos iškskirs mirtis... Ar tai teisynga?? Sutingu tokia mūsų prigimtis, tokia ta biologija...Kaip jaučiasi žmogus, kuris iš paskutiniųjų mylėdamas kita supranta jį kaip gyvenimo būdą, ir kai jauti jog štai tavo pakutinioji... Išmuša šaltas prakaitas, ate... Ir gesta tavo senatvė, jaunos dienos, kudikystė....
Senti nuobodu - bet tai vienintelis būdas ilgai gyventi
Anonimas
5759
Anonimas
5780
Miela ziureti :]]
Anonimas
5785
Kad ir seni svarbu laimingi,ir tikrai suras įdomiu dalyku :)
Anonimas
5803
miela porikė
Anonimas
5812
#10 Mano seneliui reik 5 kryžiažodžių ir sudokų knygučių į mėnesį. Neskaičiuojam kryžiažodžių, kurie laikraščiuose.
Anonimas
5817
Nepritariu,kad senti nuobodu. Jei nori,gali surasti įdomių užsiėmimų.
Anonimas
5821
pavydetina...
Anonimas
5824
graži senutė :))
Anonimas
5839
graziai...
Anonimas
5843
aha uzjauciu jus... ;D
Anonimas
5848
vat cia tobula senatve, bet lietuvoje mes jos nesulauksim
ajstyte
5853
Gražu :)
Anonimas
5864
Nerealu ;]]]
Kristea
5869
Labai miela :)
Nyctereutes
5921
miela nuotrauka :)
|

