Seni bajeriai - ne visada veiksmingi...

2011.03.02 Anonimas
  • 414
38
fail,merga,suduxino,berna







Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
kad cia sudas yra... panos pimpalu neturi bet trusikus nesioja. as seip ir be pimpalo trusikus nesiociau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
kad kelniu neisteptum purvina subine. ar ne tam jie skirti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5395    
atsakydavau kazkada taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
eina nx cia tai epic :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
(Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#7 Man patinka su paveikslėliai su chatais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
kadaise ir as tai buvau pasakius klasiokei,neinojo kur detis:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#22 Dauztas pzdc ant kiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#22 thank you, captain obvious, you saved me! here, have a rock.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#22 Captain Obvious!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
#7 Malacius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
#22 dar 1 kapitonas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
logiskai mastant, pas moteris isvis bikinio zonoje yra gryna.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
tai bernas galejo pasakyt, kad pas ja ten is vis skyle :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#22 +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Mergina, kadangi supeikė jos krūtinę, kirto bernui apie jo pasididžiavimą, tipo toks mažas kad nėra ko dengt. Paprasta, aišku, šyptelėjau:)
Augustuty 5596    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
demotyvuoja nesiot liemenuka vietoj trauzu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#17 Lygiai taip merginos nori perisidengt krutine, kaip jus savo uzpakali...
kazzkas 5596    
ka norit, ta sakykit bet pana bx suvarte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#16 Kad pridengt uzpakali, nedaeina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Jiegu bernas nieko gero kelnėse neturi, tai kam jam triusikai??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#13 durnas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Nesupratot..jis.turejo.omeny..kad.merga.papu.neturi.taj.nax.liemenukas.jei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Neeesamoninga demotyvacija ir tas "suvartymas" visiskai i lankas prie ko cia triusikai! :) o pasiziuri snargliapuciu komentarus tai net graudu darosi koks kvailas jaunimas :)
kiki 5596    
#7 pritariu su visais, tik ne su 7, sitas nespejo atsibost ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#10 FAIL :D Ne taip supratai net...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
As atsakyciau, todel kad triusikai visi per mazi ://
Boxer 5596    
#7 +1
Krakmolas 5596    
Ka jus zinot, gal Ugne nenesioja triusiku. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
dabar parasysiu kelias pastabas tiem kurie tvirtina demotyvacijas:
1. anksciau demotyvacijos buvo geros,dabar vos ne kiekviena patvirtinta
2.Visos demotyvacijos kartojasi po 2 ar net po 3 kartus
3. del lievu demotyvaciju sitas tinklapis jau neidomus
4. beveik kas antra demotyvacija susijusi su seksu ,papais
5. Uzkniso zymes apie kubiliu.
6.Uzkniso demotyvacijos kurios prasideda " tas jausmas kai.."
7. Uzkniso demotyvacijos su paveiksleliu su chat'ais

Nu,kas pritaria man?
Izaya 5596    
PWNED
Nuotraukos nėra
elektrikaz 5596    
Ale pl pl, jej bahuras uzdave klausima, tai reikia i ji atsakyti normalei ne kitu klausimu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
ji ir nieko neturi bet trusikus ir nesioja :D wahahahaha.. pz.. nesekmingai susivarte
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#1 Ugnei nereikia nieko i tuos triusikus idet;P
bbaxas 5597    
[2011.03.01 20:52:42] TomUtis disconected
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Tai tipo Ugne triusiku nenesioja?
Grįžti į viršų