siaip kiekvienaš gyvent nori.
Senatvė - Tai - kai užmiegi, su viltim prabusti.
Anonimas
5555
supahh
5555
#8 na taip, nesakau, kad kiekvienas nenori prabust, bet ir taip, pastebejau kad senas zmogus galvoja kad jau savo atgyveno ir jau jam nesvarbu jis prabus ar ne
Anonimas
5555
#7 Na bet jei jie turi artimuosius tai manau uzmigus tikisi pabusti...
supahh
5555
Manau, kad seni zmones kurie nebeturi artimuju ar yra uzmirsti arba sveikatos nebeturi, nebelaukia kada prabus.
Anonimas
5555
Tai va, tikrai, kad priešingai..
Teenagor
5555
šiaip geras visai.
Apsiverkit
5555
Tai, kad priešingai.
kiki17
5555
liudna......
puukis4
5555
gražiai
|

